Dekan Yardımcısı

 

Doç. Dr. Çiğdem ÖZER GÖKASLAN  Prof. Dr. Tolga ERTEKİN
Dekan Yardımcısı  Dekan Yardımcısı
Görev Tanımı Görev Tanımı

Özgeçmiş

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun oldum. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı’nda 2010 yılında uzmanlık eğitimimi tamamlayarak Radyoloji Uzmanı unvanını aldım. Devlet hizmet yükümlülük görevimi Sinop Boyabat Devlet Hastanesi’nde 2011-2012 yılları arasında tamamladım. 2013-2015 yılları arasında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalıştım. 2015 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Başasistanlık Sınavı ile Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne eğitim kadrosunda Başasistan olarak atandım. Bir yıl bu görevde bulunduktan sonra 2016 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dr. Öğretim Üyesi olarak göreve başladım. 2020 yılında Doçent unvanı aldım.  Halen Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı’nda Nöroradyoloji, Kardiyovasküler Görüntüleme ve Non-Vasküler Girişimsel alanlarında çalışmaktayım. Bilim alanım ile ilgili ulusal ve uluslararası derneklere üyeyim.

SCI, SCI-E tarafından taranan ve uluslararası hakemli dergilerde 39 bilimsel yayın, ulusal kitaplarda bölüm yazarlıklarım, ulusal ve uluslarararası kongrelerde sunulmuş çok sayıda bildirim mevcut olup, yayınlarıma elde ettiğim 483 atıf mevcuttur.

Mart 2020 tarihinden itibaren Tıp Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim.

 

Özgeçmiş

1978 yılında Afyonkarahisar’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamladım. 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji öğretmenliğinden mezun oldum. 2002 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Anatomi ABD’ında Yüksek Lisans, daha sonra 2008 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Anatomi ABD’ında doktora eğitimini tamamlayarak öğretim görevlisi/üyesi olarak çalıştım. 2014 yılında doçent, 2020 yılında profesör unvanını aldım. 2009 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcılığı, 2013-2016 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcılığı, 2018-2021 yılları arasında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdür Yardımcılığı, 2018-2020 yılları arasında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bolvadin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürlüğü, 2019-2021 yılları arasında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekim Yardımcılığı görevlerini yürüttüm.

Deneysel Hayvan Modelleri (Kanser, Nöral Tüp, Katarakt, Anjiogenezis, Embriyo kültürü ve İki iskelet Boyaması), Stereoloji ve Radyolojik anatomi konularında çalışmalarım bulunmaktadır. SCI, SCI-E tarafından taranan ve uluslararası hakemli dergilerde 58 bilimsel yayın, ulusal ve uluslararası kitaplarda bölüm yazarlıklarım, ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş 115 bildirim mevcut olup, yayınlarıma elde ettiğim 656 atıf mevcuttur.

2020 yılından itibaren Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekilliğini ve 2021 yılından itibaren de Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevlerini yürütmekteyim.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2024

Skip to content